konkursy

Dzień Ziemi – Konkurs fotograficzny

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowany został konkurs fotograficzny pt. „Najpiękniejsze miejsca w Polsce”.

 

 

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

W marcu, w naszym Gimnazjum i Liceum pod kierunkiem Pań: Joanny Bajer i Laury Werner, przeprowadzono konkurs ortograficzny - „Mistrz Ortografii”. 30 marca, zakończył się trzeci (ostatni) etap konkursu.
I miejsce i tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii otrzymał uczeń klasy Ib Gimnazjum – Miłosz Tomasik
II miejsce zajęła uczennica klasy Ib Gimnazjum – Wiktoria Turek
III miejsce zajęła uczennica klasy Ic Gimnazjum – Izabela Kwaśniewska.

 

Konkurs na najładniej przystrojoną salę i najpiękniejsze jajko wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych odbył się konkurs na najładniej przystrojoną salę. I miejsce zajęła klasa 3b Liceum a II miejsce ex aequo zajęły klasa 1a Liceum oraz klasa Ia Gimnazjum. Z tej samej okazji odbył się konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne. Każda klasa wykazała się kreatywnością i przepięknie udekorowała pisanki, które możecie podziwiać na załączonych zdjęciach. Doceniając zaangażowanie każdej klasy postanowiliśmy nagrodzić wszystkich biorących udział w tym konkursie.
 

 

Konkurs na najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze miejsca na świecie

Za nami I edycja konkursu "Najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze miejsca na świecie". Po zaciekłej walce na poszczególnych miejscach uplasowali się :

1. Krzysztof Pabian z klasy 3a liceum

2. Michał Chuchmacz z klasy 3a liceum

3. Marta Małecka z klasy 2a liceum

Serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród nastąpi 25 kwietnia podczas uroczystego apelu.

 

Konkurs na najładniejszą wiosenną salę

21 marca to dzień lubiany przez wszystkich dorosłych i wszystkie dzieci - zaczyna się kalendarzowa wiosna!  W tym roku pogoda też postanowiła uczcić ten dzień: od rana świeciło piękne słońce, a termometry poszybowały wysoko w górę! My też powitaliśmy wiosnę -uczniowie i nauczyciele ubrali się na zielono! Szkoła wyglądała trochę jak wielka łąka. Wiosennie wyglądają też nasze szkolne sale - dziś odbył się konkurs na najładniej przystrojoną klasę.

 

Konkurs ortograficzny rozstrzygnięty!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 21 lutego 2014 r. odbyło się w naszej szkole Wielkie Dyktando. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego: panie Wanda Kasprzyk, Iwona Gębuś i Joanna Bajer.