Funkcjonowanie sekretariatu w okresie wakacyjnym

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły pełni dyżur
w dniach

23.07, 31.07, 7.08 , 21.08 , 28.08
w godz. 9.00-11.00.

W pozostałe dni możliwy jest kontakt: tel. kom. 668 487 743,
e-mail: sekretariat@krakow.janski.edu.pl

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM!

Ze względu na niewystarczającą ilość kandydatów do  Liceum Ogólnokształcącego im. Bogdana Jańskiego informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 oddział klasy pierwszej nie zostanie utworzony.

Zapraszamy do Jańskiego

Wraz z początkiem wiosny nadszedł dla Gimnazjalistów długo wyczekiwany czas wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.  Oto początek naszej, być może wspólnej, drogi. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły (profile klas, dodatkowe przedmioty rozszerzone, proponowane języki obce itd.), zobaczyć klasopracownie i bazę dydaktyczną,  spotkać swoich przyszłych nauczycieli albo po prostu „przespacerować” po szkole zapraszamy  do odwiedzin w czasie Dnia Otwartego.

Spotykamy się 26 maja, między 9.00 a 13.00

Przyjdź sam albo z przyjaciółmi. Do zobaczenia!!!

Zapraszamy we wrześniu 2018 roku

Podwórko Talentów Nivea

Kochani!

Każdy, kto zajrzał ostatnio do naszej szkoły dobrze wie, jak z dnia na dzień zmienia się i pięknieje. Aby zmieniała się również na zewnątrz postanowiliśmy zawalczyć w konkursie Podwórko Talentów Nivea.

Kuba przygotował film o talentach naszych uczniów, który zakwalifikował się do głosowania internetowego.

W konkursie wygrywa aż 20 lokalizacji. Jeśli znajdziemy się w tej grupie, przy naszej szkole powstanie nowoczesny, kolorowy i bezpieczny plac zabaw, z którego będą mogli korzystać nie tylko nasi uczniowie, ale każdy kto będzie miał na to ochotę.

Aby zagłosować, trzeba założyć konto. Każdego dnia do końca konkursu można oddać kolejny głos (raz dziennie).

Prosimy dajcie nam szansę i zagłosujcie na nasz film.

Egzaminy maturalne

Drodzy maturzyści!

W najbliższych dniach  przystąpicie do ważnych w Waszym życiu egzaminów.

[1] 2 3 4 .. 26