Egzaminy maturalne

Drodzy maturzyści!

W najbliższych dniach  przystąpicie do ważnych w Waszym życiu egzaminów.

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

W piątek 28 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klasy maturalnej. Był to dla nich szczególny dzień, ponieważ właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli  szkołę średnią.

Podsumowanie dotychczasowej akcji krwiodawstwa

25 kwietnia 2017 r.  Prezes Hutniczego Klubu HDK podsumował okres współpracy Klubu z naszym Liceum. Pierwsza akcja krwiodawstwa miała miejsce w listopadzie 2001 roku. Ostatnia 21 marca 2017 roku. W tym czasie, w ramach „Młodzieżowego daru krwi” pozyskano 312,78 litrów krwi pełnej!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  MŁODYM  KRWIODAWCOM  ZA  PRZEKAZANY  BEZCENNY DAR KRWI.

Akcja krwiodawstwa

Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa , w naszej szkole, już 21 marca (9.00 – 12.00). Zapraszamy wszystkich pełnoletnich i zdrowych uczniów oraz sympatyków.

Krakowskie Hospicjum dla Dzieci

Nasze Liceum włączyło się w akcję na rzecz fundacjii Garda, która ogłasza szkolną zbiórkę książek na cele statutowe fundacji. Dochód ze sprzedaży książek zostanie przekazany na pomoc dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera.

Termin zbiórki: 16.02.2017 r. - 24.02.2017 r.

Prosimy oddawać książki niezniszczone, w stanie bardzo dobrym, najlepiej wydane po 2006 roku. Wszystkie gatunki literackie są mile widziane!!!

Dziękujemy :)

1 [2] 3 4 5 .. 26